Loading
Prace WykończenioweWystrój wnętrz

Klimatyczne mieszkanie z cegłą w tle. Piękne wnętrze w starej kamienicy

Mieszkanie w kamienicy może być piękne i klimatyczne. Warto odkryć cegłę na ścianach i zostawić ją dla ozdoby. Nie na całych ścianach, lecz na ich fragmentach. Klimatyczna cegła może pozostać w salonie oraz gabinecie.

Efektowne jest zestawienie starej cegły z farbą szarą lub jasnozieloną, ewentualnie jasnoniebieską lub kremową czy białą. Połączenie czerwieni czy rudości cegły z taką kolorystyką farby sprawdza się doskonale. Warto wybrać efektowną farbę na ściany i korzystać z niej regularnie. Nie ma nic lepszego od takiej farby, która będzie pięknie wyglądać i doskonale się prezentować. Jest to na pewno farba idealnej jakości, w niewysokiej cenie i na pewno godna uwagi.

Moda i piękno

Od kilku lat zostawianie cegły na ścianach jest modne. Stosowane jest w loftach oraz mieszkaniach w kamienicach. Efektowny jest niewielki salon połączony z aneksem kuchennym – jedna ściana zostaje z cegłą. Na pewno warto dodać jasne ściany oraz meble w jasnobrązowym kolorze. Dzięki temu miejsce to będzie spatynowane, a jednocześnie nowoczesne. Modernistyczne rozwiązania doskonale sprawdzają się w kamienicach.

Jest to dobra jakość oraz wyjątkowość. Dla klientów takie pomieszczenia to wyjątkowość. Warto zadbać o to, by projektant mógł stworzyć piękne wnętrza. Przedstawi kilka projektów, a klient skorzysta z jednego z nich. Wynajmie ekipę, która zrealizuje taki projekt dokładnie według wytycznych. Jakość oraz wyjątkowość to sprawa naprawdę najważniejsza. Bez takich realizacji byłoby trudno zastosować najlepsze rozwiązania w dobrej cenie. I to jest coś, co się sprawdza. 

Przedpokój cały z cegły

Mroczny przedpokój z cegłą na ścianach pięknie się prezentuje. Jest to pomieszczenie klimatyczne. Jedynie jasny sufit rozjaśni takie pomieszczenie. Jasna podłoga to drugi jasny punkt. Ściany z ciemnoczerwonej cegły są piękne i dodają urody mieszkaniu w kamienicy. Na pewno warto zadbać o to, by mieć chociaż jedną ścianę z cegły w takim pomieszczeniu. Lepiej nie stosować cegły w łazience.

Pozostawienie kilku cegieł na kuchennych ścianach jest jak najbardziej rekomendowane. Wysoka jakość, elegancja i trwałość cechuje ściany z takiej cegły. Oryginalność oraz elegancja to ściany z cegły. Żadna tapeta imitująca cegły nie da takiego efektu jak prawdziwa cegła na ścianach. Coraz więcej osób docenia takie rozwiązanie i zechce z nich skorzystać. Jakość cegieł oraz ich wykończenie sprawdza się naprawdę doskonale. Nie ma nic lepszego od ciemnoczerwonych cegieł na ścianach. Jest to rzecz godna uwagi i zainteresowania. Dobrej klasy cegły pięknie się prezentują i są rekomendowane. 

Back To Top