Loading
Prace WykończenioweWystrój wnętrz

Remont łazienki za małe pieniądze. Efekt – od ponurej do pięknej aranżacji

Każde wnętrze czasami potrzebuje metamorfozy. Każde musi być zmienione tak, aby prezentowało się całkiem odpowiednio. Łazienka co pewien czas powinna być przebudowana i zmieniona. Dzięki temu zostanie odnowiona i przejdzie pewne zmiany, które poprawią jej estetykę. 

Od ciemności do światła w łazience

Ciemna łazienka została przerobiona tak, aby zyskała na jakości – stała się jasnym miejscem i pięknie wygląda. Ergonomiczny projekt zachwyca, a stare nieszczelne okno zostało wymienione na nowe. Stara łazienka stała się nowoczesna i piękna, bez lamperii malowanej farbą olejną i tym podobnych przestarzałych elementów. Stara łazienka została zmieniona tak, aby jej prezencja była naprawdę wyjątkowa. Zlikwidowano zacieki na ścianach oraz suficie, wyjęto stare deski spod wanny, aby podłoga mogła zostać porządnie wyremontowana. Belki stropowe zamocowano, wzmocniono też niestabilne ściany. Remont miał być kosmetyczny, a stał się niemalże generalny. Wyszło to jednak na dobre łazience. 

Łazienka po zmianach zyskała nowe życie

Łazienka po zmianach stała się całkiem inna. Posiada obecnie dwie ściany z konstrukcją z profili metalowych oraz jest wykończona płytami OSB i gipsowo-kartonowymi. Zainstalowano w niej dużą kabinę prysznicową, wygodny fotel i szafę, do której wkłada się kosmetyki, ręczniki oraz środki czystości. Wygląd łazienki zmienił się na korzyść, a to jest bardzo ważne. Dzięki tym zmianom nowoczesność zawitała do tej łazienki.

Podłoga jest równa, brązowa, drewniana, połyskuje, ponieważ pomalowano ją lakierem. Niejedna osoba doceni takie miejsce. Koszt remontu nie był wysoki, ale prace wymagały sporego zaangażowania. Jasna łazienka to najlepsze domowe spa, na jakie tylko można sobie pozwolić. Wiele osób wybiera urządzenie łazienki tak, aby przykuwała wzrok. Ze starej i brzydkiej nory powstała jasna, ładna, elegancka łazienka, czyli miejsce, w którym chce się przebywać.

Ma mocny strop i porządne ściany, a prysznic ma sporo miejsca – można pod nim spokojnie się odświeżyć. Podkład i posadzka z desek merbau dają wyjątkowe zadowolenie każdej osobie. Mocna podłoga jest stabilna, nie ugina się. Poza tym wygląda pięknie – za metr kwadratowy takiej podłogi trzeba zapłacić 200 zł, ale jest to uzasadniony wydatek i warto wydać na to pieniądze. Sufit podwieszany i reflektorki halogenowe to dobra decyzja. Dodał jasności oraz nowoczesności temu pomieszczeniu. Niejedna osoba docenia takie rozwiązania i stosuje je w swojej łazience. 

Podsumowując, taka metamorfoza pozwoliła uzyskać piękne miejsce dla każdego domownika. 

Back To Top