Loading
Prace Wykończeniowe

Trendy we wnętrzach kolory roku 2022

Modne kolory są nieustannie inne. Warto o tym pamiętać i korzystać z takich wyjątkowych rzeczy. Kolorystyka ma znaczenie dla urządzenia każdego domu. W 2022 roku wiele jest modnych kolorów: zielenie, błękity, szaroniebieski to bardzo modne barwy. Rozjaśniają wnętrza i dodają im elegancji. Modny jest kolor barwinkowy, kreatywny i pełen najlepszej energii. Takim kolorem z domieszką fioletowo-czerwonych tonów, ale bazą jest niebieski. Kolor Veri Peri, czyli barwinkowy właśnie, jest idealny do malowania ścian. Takim kolorem można ozdobić ściany i doskonale ozdobić każde wnętrze. W takim kolorze mogą być kafelki w łazience oraz sufity i ściany. Wszystko zależy od fantazji danej osoby. 

Wiecznie zielona mgła to piękna barwa

Taki kolor jest jasny, zmienia się pod wpływem światła. Zależnie od jego natężenia przybiera określoną barwę. Ciemne światło nadaje ciemnych tonów. Jasne światło czyni kolor jaśniejszym i nadaje mu blasku. Taki kolor jest idealny do łączenia z czernią, brązem oraz złotem. Można rozjaśnić go złamaną bielą. Tony drewna także sprawdzają się idealnie. Jasna zieleń sprawdzi się w salonie, pokoju do pracy, pokoju dziecka. Jest to zdecydowanie dobra barwa, którą warto stosować regularnie. Szarozielony odcień jest tym, co podoba się ludziom, a zdobi domy oraz wszelkie biura. 

Idealna gałązka oliwna

Kolor gałązki oliwnej jest szarozielony. Prezentuje się pięknie, rozjaśnia i nadaje neutralny charakter niejednemu pomieszczeniu. W takim kolorze mogą być ściany i meble. Zasłony lub rolety również mogą mieć taką niebanalną barwę. Na pewno sprawdzi się i zadowoli niejedną osobę, dając jej ogromną radość oraz wielką przyjemność. Klienci doceniają wyjątkowe kolory, a wyszarzała zieleń nie jest barwą oczywistą.

Jasne i czyste niebo

Kolor jasnego nieba sprawdza się bajecznie. Ozdobi ściany, kafelki w tym kolorze są jasne, czyste i krystaliczne. Kolor można zestawić z bielą, szarością, czernią, granatem. Dzięki temu kolorowi można wyciszyć się i poczuć powiew świeżego powietrza w każdym mieszkaniu. Breath to kolor szaroniebieski. Idealnie wygląda skomponowany z czernią, szarością lub granatem. Ze złotem wygląda luksusowo i dodaje elegancji wszelkim pomieszczeniom. Wyjątkowość takiego koloru to gwarancja pełnego zadowolenia klientów. 

Wyszarzała zieleń to październikowa mgła

Październikowa mgła to szarozielony kolor, który ozdobi wszystkie pomieszczenia. Dodanie granatu lub czerni podkreśli wyjątkowość tej barwy. Ściany pomalowane tą barwą są delikatne, efektowne i dobrze przygotowane. Złote akcenty rozjaśnią ten kolor i podkreślą jego jesienny charakter. 

Back To Top