Loading
Wyposażenie domu

Rolety dzień-noc: nowoczesne osłony wewnętrzne

Rolety dzień – noc to idealne połączenie cech rolet i żaluzji w niezwykle praktyczny element wystroju. Wystarczy tylko jedno przesunięcie, aby zwiększyć lub zmniejszyć ilość światła wpadającego do pomieszczenia w bardzo szybki i prosty sposób. Pytanie jednak jak zamontować rolety dzień-noc, ile one kosztują oraz jakie są ich główne zalety?

Przed zdecydowaniem się na zakup osłon do wnętrza należy przede wszystkim zastanowić się na jakim efekcie najbardziej nam zależy – lekkim rozproszeniu promieni słonecznych czy może stałej możliwości zmiany stopnia zacienienia jaką umożliwiają rolety typu dzień-noc. Następnie warto poznać wszystkie wyjątkowe cechy wybranych rolet, co zagwarantuje udany zakup, nawet bez wcześniejszych testów.

rolety typu dzień – noc

rolety typu dzień-noc wyróżniają się przede wszystkim niezwykle prostą budową oraz dwuwarstwowym płaszczem z tkaniny, zamiast klasycznego jednowarstwowego płaszcza. Ponadto dzięki zastosowaniu niezwykłej technologii rolety te dają możliwość regulacji stopnia zacienienia. Oferowane są również modele rolet dzień-noc zapewniające stuprocentowe zasłonięcie światła dziennego. Również sam materiał z którego produkowane są rolety jest niezwykle wytrzymały i odporny na rozerwanie, gwarantując wiele lat użytkowania

montowanie rolet dzień – noc

Montowanie rolet dzień – noc umożliwiają kasety mocowane w górnej części ramy skrzydła okiennego. Pozwala to na nie tylko szybki i sprawny montaż zakupionych rolet, ale również bez problemowe otwieranie i zamykanie okien po skończonym remoncie.

W przypadku odrobinę mniejszego budżetu warto natomiast przetestować rolety oferowane w nieco niższej cenie, których rolka nawijająca nie jest umieszczona w kasecie, a prowadnice nie są potrzebne. Ponadto sama obsługa odbywa się za pomocą sznurka koralikowego o dostosowanej do osobistych potrzeb długości, zapewniając maksimum swobody w regulacji.

cena rolet dzień – noc

roleta dzień-noc kasetowa 130 x 170 cm – 280-320 zł

roleta dzień-noc bez kaset 130 x 170 cm – 180-200 zł

roleta dzień-noc całkowicie zaciemniająca 130 x 170 cm – 270-300 zł/m

rolety dzień-noc z falistymi pasami 130 x 170 cm – 300-350 zł

Back To Top